Par Mums

Pik Nik parks – lauki pilsētā!

„Pik nik parks” ir vienīgais šāda koncepta ģimenes atrakciju parks Latvijā ar piknika vietām kokos – TREEHOUSE, vēl vienu zoodārzu Rīgā, ar atrakciju parku gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Filozofija
Mēs ticam, ka kopīgi pavadītais laiks spēj satuvināt ģimenes un padarīt stiprākas draudzības saites. Zinām, cik nepieciešama veselībai ir sporta aktivitāte un laika pavadīšana brīvā dabā. Vēl vairāk, mūs uztrauc bērnu un jauniešu mazkustīgais dzīvesveids un aizraušanās ar datorspēlēm!
Mēs esam pārliecināti, ka veiksmīgas sadarbības partnerattiecības efektīvi var stiprināt kopīgos semināros, bet labākās biznesa idejas dzimst radošā vidē, pie dabas, tāpēc parku esam aprīkojuši ar nepieciešamo semināriem un korporatīviem pasākumiem.

Pik Nik parks misija
Piedāvājot augstu servisa līmeni un individuālu pieeju katram klientam, nodrošināt Latvijas ģimenēm, korporatīvajiem klientiem un tūristiem parku ar sporta aktivitātēm, vēl vienu zoodārzu Rīgā, atrakcijām pieaugušajiem un bērniem, grilēšanas iespējām pilnvērtīgai atpūtai un vides izglītībai brīvā dabā.

Pik Nik parks vīzija
Pik Nik parks ir plašākā sortimenta aktīvās atpūtas parks Rīgā un viens no lielākajiem atrakciju parkiem Baltijā, kur tiek organizēti korporatīvie pasākumi, privāti ģimenes svētki, un tematiskie pasākumi.

Pik Nik parks vērtības
Ātri! Ērti! Individuāli!
• Ātri! Pik Nik parka klientu vajadzības tiek apmierinātas maksimāli ātri, jo mums ir svarīga klientu laika lietderīga izmantošana.
• Ērti! Klientam atliek vien gribēt atpūsties, Pik Nik parks parūpēsies par visu. Sākot no pasākumam nepieciešamā inventāra un pārtikas produktiem līdz pasākuma aktivitāšu nodrošināšanas un vietas sakopšanas.
• Efektīvi! Plašas atpūtas iespējas bērniem un pieaugušajiem, lai katram parka apmeklētājam būtu atbilstošas atrakcijas.
• Individuāli! Pik nik parks katrs klients ir īpašs.

Pik Nik parks sniegtie pakalpojumi:
• Zoodārza, atrakciju parka apmeklēšana un piknika vietas;
• Korporatīvo pasākumu organizēšana: semināri, uzņēmumu sporta spēles utml.;
• Privāti pasākumi bērniem: izlaiduma svinības, bērnu jubilejas, 1. septembra svinības;
• Pasākumi pieaugušiem: dzimšanas dienas, vārda dienas ar piknika vietām un teltīm, galdiem (līdz 60 pers. vienas telts ietilpība), grilu un sportiskām aktivitātēm;
• Tematiskie pasākumi.

Kvalitāte
Kvalitātei piemīt mainīgs raksturs atbilstoši katra klienta vajadzībām, lai nodrošinātu apmeklētāju vajadzību apmierināšanu, tiek veikti kompleksi pasākumi visos līmeņos.
Piegādātāji, sadarbības partneri tiek izvēlēti uzticami, ar kuriem sadarbība veidota ilgtermiņā.
Atrakcijas tiek ražotas Eiropā no drošiem izejmateriāliem.
Zoodārzs un tā dzīvnieku veselība regulāri tiek uzraudzīta.
Piknika vietas izgatavotas no kokmateriāla vai izturīgas plastmasas.
Darbinieku apmācība.